Mé oblíbené filmy

01. 08. 2011 | † 30. 09. 2015 | kód autora: oC0

Ahooj, zdravím všechny přítomné!!! Poslední dobou jsem ujetá na různé druhy filmů, proto jsem se rozhodla pár těch nejlepších, které se mi nejvíce líbily uvést na této stránce a podělit se s vámi o ně. Budu ráda, když mi k nim i vy sami písnete Váš názor, komentář, jak se Vám líbí či nelíbí a proč. I já se pokusím ke každému filmu něco napsat, takže hurááá....

1. Černá Labuť - (Black Swan) - psychologický thriller v němž má hlavní roli skvělá herečka Natalie Portman. V roli baletky zde Natalie předvádí skvělý herecký výkon. Kvůli své vytoužené roli v Baletním jezeře se stane až přespříliš dokonalou. Její život se točí jenom okolo tance. Film se mi velmi, velmi, velmi líbil. Je opravdu skvělý. Natalie se s touto rolí ztotožnila a za její výkon si zaslouží pochvalu.

www.youtube.com/watch

2. Harry Potter a relikvie smrti - na druhé části jsem právě byla v kině a moc se mi líbila, avšak první část mě moc nezaujala. Jsem fanynkou Harryho Pottera, první tři díly jsou velmi povedené. Mladí herci předvádějí vynikající výkony, děj je zajímavý, co dodat. Další jednička.

www.youtube.com/watch

3. Alenka v říši divů - jednoznačně vede, úžasný filmeček, skvěle zahraný, Johny Deep jako kloboučník je výborný, roztomilý. Srdcová královna také, skvělé obsazení. Také píseň k ní od Avril Lavigne je výborná.

www.youtube.com/watch

4. Karlík a továrna na čokoládu - tak to je moje srdcová záležitost, další skvělý filmek. Čokoláda a Johny Deep , smrtelná kombinace.

www.youtube.com/watch

5. The Grinch - skvělá vánoční pohádka, užásní Kdovíci.

www.youtube.com/watch

6. Hlavně nezávazně - super filmek s Natalii Portman.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky filmy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.